#громадськемісце 14 прикарпатських воїнів братимуть участь у нацвідборі Ігор Нескорених-2025 #іванофранківськ #ivanofrankivsk

14 прикарпатських воїнів братимуть участь у нацвідборі Ігор Нескорених 2025

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Франківщину представлятимуть 14 військовослужбовців та ветеранів, котрі змагатимуться за право увійти до складу національної збірної, яка представить Україну на Іграх Нескорених-2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада).


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


А це – Юрій Гапончук, Петро Гудим’як, Андрій Бойчук, Іван Цьомко, Василь Василик, Михайло Дамаскін, Роман Івоніч, Олександр Євтушенко, Спартак Лозінський, Андрій Насада, Василь Голіней, Юрій Петренко, Сергій Тарновський та Василь Мельник.


Склад національної збірної (цього року кількість учасників збільшилась від 25 до 35) відбіркова комісія оголосить до кінця червня.


Варто зазначити, що Ігри Нескорених — це наймасштабніші спортивні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання на фронті. Україна дебютувала на Іграх 2017 року. А в лютому 2025-го відбудуться перші в історії зимові гібридні Ігри Нескорених у Канаді.

ДЖЕРЕЛО