#громадськемісце Аферист ошукав коломиянина на понад 109 000 гривень #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Аферист ошукав коломиянина на понад 109 000 гривень

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

До поліцейських звернувся 63-річний мешканець Коломиї, який повідомив, що потерпів від шахраїв. З його карти списали чи малу суму.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, напередодні до заявника зателефонувала невідома особа, яка представилась співробітником банку та повідомила, що з його банківської карти шахраї намагаються зняти кошти. А відтак запевнила, що потрібно відкрити новий рахунок, щоб вберегти заощадження.


Заявник виконав всі вказівки додзвонювача: повідомив номер карти, CVV-код, і навіть надав код – підтвердження, що надійшов на мобільний телефон. Невдовзі аферист спустошив банківську карту чоловіка на понад 109 000 гривень.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.


Поліція Прикарпаття вкотре наголошує: справжні працівники банківських установ не запитують секретні дані рахунків. Якщо вам телефонують із банку і під різними приводами просять повідомити реквізити та коди – кидайте слухавку! Це – шахраї.


ДЖЕРЕЛО