#громадськемісце Будівлю науково-дослідного інституту у Франківську продали за 60 млн грн #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Будівлю науково дослідного інституту у Франківську продали за 60 млн грн

На аукціоні Фонду держмайна України з 14 травня відбувся аукціон продажу будівлі “Івано-Франківського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою”.

Пам’ятку культурної спадщини у центрі Івано-Франківська продали з аукціону за 23 млн грн. Під час торгів адмінбудівля подорожчала у 22 рази. За 61,6 млн грн комплекс купило ТОВ “Готель арт менеджмент” франківського бізнесмена Володимира Човганюка, пише zaxid.net.

За актив на вул. Академіка Сахарова, 34 в Івано-Франківську, змагалися 23 учасники. П’ятиповерховий офісний центр площею 1880 м2 продавали зі стартовою ціною 2,79 млн грн. В усіх трьох раундах аукціону переможцем стало ТОВ “Готель арт менеджмент”, яке придбало лот за 61,6 млн грн. Таким чином, квадратний метр будівлі обійшовся новому власнику у понад 32 тис. грн.

За даними аналітичного порталу YouControl, засновником ТОВ “Готель арт менеджмент” є Володимир Човганюк. Франківському бізнесмену належить частка у ТОВ “Амбіком”, яке є найбільшим оператором у сфері харчування та розваг на території курорту “Буковель”. Компанія володіє ресторанами, об’єднаними під брендом “Сarte-l” – “Lucky Bull”, “Veranda”, корчмою “Фільварок”, пабом “Кухель” та розважальним центром “Бука”. Бізнес-партнером Володимира Човганюка є рідний брат народного депутата України Віктор Шевченко.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО