#громадськемісце Бурштинова карта з аукціону в Косові поїде до Ірландії #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Бурштинова карта з аукціону в Косові поїде до Ірландії

Днями у Косові відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на підтримку ЗСУ. Перед аукціоном інформацію про лоти розміщували у соцмережах. Публікацію, в якій йшлося про бурштинову карту України, прочитали в Ірландії.

Про це повідомоляє Косівська районна військова адміністрація.

Подружжя Катерини Олексюк та Зіновія Ящишина родом з Шешорів, що на Косівщині. Вони емігрували до Дубліна понад 20 років тому.

Читаючи про унікальні речі, які продаватимуть на аукціоні у Косові, сім’ї припала до душі мапа, виготовлена зі шліфованих бурштинових камінців. Вона зображає Україну неподільною територіально, з історично виправданими державними кордонами, такою, якою вони її пам’ятають, — йдеться в повідомленні.

Подружжя вирішило придбати карту, тим самим пожертвувати кошти на потреби військових. Сім’я зв’язалася з організаторами торгів, надіслала певну суму та попросила від їхнього імені поторгуватися за уподобаний лот.

Читайте також: Велопробіг з Франківська в Угорники зібрав роверистів, які задонатили 30 тисяч гривень для ЗСУ (ФОТО)

На аукціоні купити карту було чимало охочих: у результаті жвавих торгів вартість лоту зросла втричі від стартової ціни. Тепер бурштинова карта поїде до Ірландії. Її новими власниками стало подружжя Катерини Олексюк та Зіновія Ящишина.

Post Views: 0

ДонатДонат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

ДЖЕРЕЛО