#громадськемісце Бурштинська громада доєдналася до перегляду документального фільму “Да Вінчі”, присвяченого пам’яті Дмитра Коцюбайла #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Бурштинська громада доєдналася до перегляду документального фільму “Да Вінчі”, присвяченого пам’яті Дмитра Коцюбайла

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Показ якого відбувся 14 травня у кінотеатрі MovieLand (м. Івано-Франківськ) за підтримки Івано-Франківської ОВА. Під час пресконференції творці стрічки розповіли про особливості створення фільму.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.


Документальний фільм «Да Вінчі» – це історія про видатного українського воїна і борця за свободу Дмитра Коцюбайла, який пройшовши усі небезпеки революції на Майдані 18-річним юнаком пішов на фронт захищати країну від росіян. За 9-ть років на війні Дмитро став легендарним командиром, який в своїй сміливості і самовідданості слугував прикладом для багатьох побратимів. «Цією стрічкою ми спробуємо дати відповіді також на питання, що повпливало на формування Да Вінчі, та як молодому юнакові вдалося створити один із найефективніших підрозділів на фронті», – вказано в описі до фільму.


Також був організований збір на підтримку ЗСУ. Як інформують на Фейсбук-сторінці фільму «Да Вінчі» глядачі задонатили 28 253 гривні, 100 доларів і 5 евро. Усі зібрані гроші будуть передані батальйону “Вовки Да Вінчі”.
Важливо шанувати та пам’ятати про подвиги тих, хто віддав своє життя за захист України. Історія Дмитра Коцюбайла – це історія про справжню мужність, самовідданість та патріотизм. Цей фільм вартий уваги широкої аудиторії не лише в Україні, але і за її межами. Про героїчну боротьбу цього легендарного воїна мають знати усі”, – зауважив заступник міського голови Володимир Чуйко .

ДЖЕРЕЛО