#громадськемісце Франківський ЗВО отримав нагороду на Міжнародній спеціалізованій онлайн-виставці “Освіта та кар’єра 2024” #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Франківський ЗВО отримав нагороду на Міжнародній спеціалізованій онлайн виставці “Освіта та кар’єра 2024”

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав нагороду під час знакової для освітян Міжнародної спеціалізованої онлайн виставки “Освіта та кар’єра – 2024”.

ПНУ традиційно бере у ній участь і представляє свої досягнення та інновації у сфері освіти.  У рамках виставки було проведено конкурс з 11 тематичних номінацій, де Прикарпатський університет з поміж освітніх закладів різних країн, включаючи Україну, Німеччину, Польщу, Литву, Австрію, Чехію, Словаччину, Кіпр та Болгарію здобув дві престижні нагороди:

  • Гран-прі у номінації “Лідер вищої освіти України”;
  • Перемога в номінації “Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості. Організація навчання під час дії воєнного стану”.

У програмі виставки відбулись такі заходи, як конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи, які проводили українські та іноземні учасники виставки, фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО