#громадськемісце Івано-Франківська Архієпархія продовжує надавати психологічну допомогу в рамках італійсько-українського проєкту #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Івано Франківська Архієпархія продовжує надавати психологічну допомогу в рамках італійсько українського проєкту

У понеділок, 13 травня, психологині проєкту «Разом з Україною завжди» 06/UCR/012832, який реалізовує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, відвідали «Дім Матері і Дитини», який знаходиться у селі Горохолина, Богородчанського протопресвітеріату. Будинком, в якому знаходять притулок матері зі своїми дітьми, опікуються сестри-монахині Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Проєкт «Разом з Україною завжди» Івано-Франківська Архієпархія втілює за фінансування Італійської Агенції з питань Співробітництва в галузі Розвитку AICS у співпраці з італійськими організаціями Focsiv, Missione Calcutta, ARCS, Condivisione fra i popoli та IBO Italia.

У часі зустрічі дітки разом з матерями створювали аплікацію з елементами української вишивки. Це арттерапевтичне заняття, напередодні Всесвітнього дня вишиванки, присвятили пізнанню корінної спадщини та самобутності.

«Вишиванка — це не лише елемент одягу, а й символ національної гордості та єднання. Я бажаю, щоб ваші дні були наповнені кольором та радістю, а національна пам’ять завжди залишалась важливою складовою вашого життя! Саме тому сьогодні ми вирішили зробити з вами листівку-вишиванку, яка відображає  глибокі історичні та культурні зв’язки», — звернулась до малечі психологиня п. Наталія Михайлів.

Один з наймолодших учасників заходу — Сашко, каже, що найбільше любить заняття з психологами через можливість побути разом з друзями та навчитися чогось нового.

«Сьогодні ми створювали дуже красиві вишиванки. Дивлюсь на них і одразу згадую свою власну вишиту сорочку. Постійно, коли одягаю її, розумію яким має бути українець. Думаю, що сьогодні всі про це згадали», — розповідає хлопець.

У часі заняття дітки також поспілкувалися з психологами, поділилися мріями та висловили сподівання на нову цікаву зустріч.

«Ми кожного разу робимо щось круте й цікаве. Я люблю допомагати тим, у кого не все виходить з першого разу. Ми ж всі друзі», — ділиться одинадцятирічна Анна.

Завершилась зустріч надворі, де малеча спільно з батьками, сестрами-монахинями та психологами провели різноманітні ігри.

ДЖЕРЕЛО