#громадськемісце Калуський ліцей отримає тисячу євро для облаштування простору для громади #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Калуський ліцей отримає тисячу євро для облаштування простору для громади

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Завершився перший етап проекту «Спільна ініціатива України та Румунії для соціального відновлення, інклюзії та згуртованості українських громад» за донорської підтримки AICS. Він має на меті підтримати та сприяти соціальній згуртованості в громаді через об’єднання навколо освітнього компоненту.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


З понад 200 закладів освіти України до наступного етапу відібрано 25 шкіл. І серед них – Калуський ліцей №6. Участь у проекті взяла команда в складі: Ірини Люклян, начальниці управління освіти, Тетяни Сеньків, заступниці начальника управління – начальник відділу підприємництва та грантів, Віри Притуляк, керівниці закладу, Анастасії Яковини, педагога- бібліотекаря та Тетяни Калугіної, медсестри, внутрішньо переміщена особа з Луганської області.


За підсумками проведеної попередньої роботи заклади отримають по 1 тис. євро для створення простору, укомплектування його меблями.


Пізніше будуть проведені онлайн-навчання для освітян, школярів та діалогово-ініціативної групи.


Наступний етап проекту, який буде проведено з червня, передбачає написання заявки (реалізація ініціативи за результатами діалогу) для отримання гранту у розмірі 2 250 євро.


Загалом проект, який триватиме до березня 2025 року, сприятиме створенню простору для об’єднання мешканців громади та підтримки їх у процесі самоорганізації. А також відновленню та розвитку соціальної згуртованості задля прийняття рішень й реалізації ініціатив, спрямованих на відновлення і розвиток громад.

ДЖЕРЕЛО