#громадськемісце Коломийські освітяни-волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Коломийські освітяни волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню

З Прикарпаття на фронт відправили лазне-пральний комплекс. Реалізували запит військових однодумці об’єднання «Освітяни Коломийщини».

У пересувний контейнер вмістили резервуари для води та пристрої для її нагрівання, кілька душових кабін, пральні та сушильні машини, а також лазню на дровах, йдеться у матеріалі НТК.

Коломийські освітяни-волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню

Коломийські освітяни-волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню

Волонтерське об’єднання «Освітяни Коломийщини» утворилося під час Революції Гідності. Наполегливо, щоденно, ефективно працюють до сьогодні.

Лише у цьому році відправили на фронт дві станції РЕП, три укомплектовані безпілотники, величезну кількість запчастин для автомобілів та колеса, а тепер ще й лазне-пральний комплекс.

Щоб змайструвати лазне-пральний комплекс, волонтерам знадобилося півтора місяця. Часто працювали вночі, перед уроками та поміж ними.

Повністю все облаштоване автоматикою. Тобто безпечне навіть для користування у польових умовах, – каже волонтер, директор П’ядицького ліцею Віталій Костюк. – Точну вартість сказати ми не можемо, бо багато матеріалів нам давали безкоштовно.

Все ж, орієнтовна вартість проєкту – понад 200 тис грн. Над масштабним проєктом працювали, крім волонтерів, різні ГО, церковні громади, представники влади, закордонні благодійники. Це вже не перший такий комплекс, який створили освітяни Коломийщини.

[embedded content]

[embedded content]

Post Views: 1

ДонатДонат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

ДЖЕРЕЛО