#громадськемісце Комунальники з Івано-Франківської громади вирушили на Донеччину будувати фортифікації #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Комунальники з Івано Франківської громади вирушили на Донеччину будувати фортифікації

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Ще одна бригада комунальних працівників поїхала на Донеччину, щоб будувати там фортифікаційні споруди.

Про це під час відеозвернення повідомив міський голова Руслан Марцінків, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Фіртку.

“Наша бригада комунальників поїхала на Донеччину будувати фортифікації. До Великодніх свят працювала бригада з 40 людей, також близько 40 осіб поїхали знову”, — розповів очільник Івано-Франківська.

Як зазначив Руслан Марцінків, 282 чоловіків з комунальних підприємств зараз є в лавах Збройних Сил України, семеро комунальних працівників та один член виконавчого комітету загинули на війні.

Працівники комунальних підприємств з Івано-Франківської територіальної громади з 15 березня до 30 квітня цього року будували фортифікаційні споруди на Донеччині.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

ДЖЕРЕЛО