#громадськемісце Київ першим в Україні запустив сервіс “Портал захисників та захисниць” #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Київ першим в Україні запустив сервіс “Портал захисників та захисниць”

Київ першим в Україні в тестовому режимі запустив портал для військових. Там представлено понад 40 послуг, з них 10 можна оформити онлайн.

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Фото: КМДА

“Головна мета сервісу – зробити взаємодію з міськими установами максимально оперативною й ефективною”, – зазначили в КМДА.

Портал працює за принципом “єдиного вікна”. Зараз на ньому представлено понад 40 різноманітних послуг, зокрема:

  • соціальні;
  • медичні;
  • освітні.

Щоб скористатися сервісом, потрібно:

  • зареєструватися;
  • пройти верифікацію;
  • подивитися в особистому кабінеті, які міські послуги можна отримати.

Через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися з процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн-оформлення.

“Перші 10 послуг уже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться”, – додали в адміністрації.

Нагадаємо, що в лютому цього року правозахисний центр для військових “Принцип” запустив у месенджері “Телеграм” чатбот для військових, ветеранів та їхніх родин, яким потрібна юридична допомога.

Тож для того, щоб скористатися ботом, слід перейти за посиланням або знайти його в месенджері – @pryncyp_bot. Далі – натиснути “Поставити питання”, обрати потрібний розділ та натиснути на нього.

Після цього своє запитання можна написати в полі “Повідомлення”. Розробники радять ставити запитання простими реченнями та чітко формулювати свою проблему.

ДЖЕРЕЛО