#громадськемісце Люди-титани: на Прикарпатті військовий, який втратив кінцівку, танцював, щоб зібрати гроші (відео+фото) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Люди титани: на Прикарпатті військовий, який втратив кінцівку, танцював, щоб зібрати гроші (відео+фото)

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

У Долині відбувся благодійний концерт хореографічної студії “Реверанс”. Зібрані кошти організатори використають на потреби військових, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Галицький кореспондент

“Танцюй, моя пташко” – під такою назвою відбувся благодійний захід учасників зразкового ансамблю до якого долучилися й інші артисти. Зокрема, оркестр народної музики “Карпатські музики” (керівник Ігор Лопух), етногурт “Афини” під керівництвом Галини Курус, солісти Анастасія Димид, Соломія Дирів, Олександр Міщук.

“Мені дуже приємно, що зал був переповнений, – розповідає організатор благодійного концерту, хореограф Анастасія Лопух. – Наші танцівниці мовою танцю, жестів висловили той стан українців, який нині охоплює практично всіх. Всі танцювальні та вокальні номери присвячені Україні та її мужнім захисникам”.

[embedded content]

Родзинкою заходу став спільний виступ “Реверансу” та воїнів Сергія Тарнавського, який втратив кінцівку, але це не зламало його дух, а також Михайла Спалило та Івана Василіва. Танцівниці разом з військовослужбовцями виконали надзвичайно емоційний та чуттєвий танець “Люди-Титани”.
Анастасія Лопух повідомила, що під час благодійного заходу вдалося зібрати 25 тисяч гривень, які спрямують на потреби військових.

Те, що благодійний захід торкнувся серця кожного присутнього засвідчили оплески глядачів, які ще довго не відпускали артистів зі сцени.

“Велике дякую людям, які прийшли підтримати артистів і цим самим здійснили внесок у сьогоднішній збір, – говорить Анастасія Лопух. – Приємно, що спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!”

Мар’яна ЛОКАТИР

    

ДЖЕРЕЛО