#громадськемісце Майданчик для мам і дітей: як в Івано-Франківську День матері святкували (фото) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Майданчик для мам і дітей: як в Івано Франківську День матері святкували (фото)

До Дня матері в Івано-Франківську в Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій» відбувся ресурсно-відпочинковий захід «Майданчик для мам і дітей».

У програмі заходу проводять активності, як для дітей від 5 до 15 років, так і для дорослих. Серед учасників заходу були присутні і діти ВПО, неповносправна молодь.

«Ми вже вдруге організовуємо на локації Палацу Потоцьких такий майданчик для мам і для дітей. Захід, який дає можливість мамам перезавантажитись, відпочити, набратись сил, і в той же час, і діти поруч, теж займаються творчими, цікавими активностями. Цього року, зокрема, ми додали більше активностей для дорослих, бо побачили в цьому потребу. А дітки мають можливість в одному з квестів спробувати себе в ролі мами», – розповіла Юлія Ковалець, організаторка заходу та координаторка простору дружнього до дитини «Карітас Івано-Франківськ».

Серед активностей заходу:
– квест для дітей “Все про маму”
– локація для батьків “Ресурсна мама” (розпис шоперів, ресурсні вправи, ароматерапія).
– майстер-клас для дітей “Квіти для мами”
– майстер-клас для дітей “Будиночок щастя”
– локація для дітей 4-6 років (пазли, розмальовки, пластилін, іграшки)
– майстер-клас “Оберіг захиснику”
– майстер-клас для дітей “Подаруночок для найріднішої”.

Своїми враження від заходу поділилась мама 2-х дітей, Олександра:

  • «Ми потрапили на два майстер-класи. Донька робила вітальну листівку і закладку в книжку, а син робив для захисників таке дуже красиве серденько. Взагалі тут дуже подобаться, навіть краще, ніж я очікувала. Особливо те, що тут можна провести час окремо як дітям, так і мамі. А можна разом, при цьому спільно з дитиною щось робити».

    ДЖЕРЕЛО