#громадськемісце “Місяць селфі з пам’ятками”: в Україні запустили флешмоб #іванофранківськ #ivanofrankivsk

“Місяць селфі з пам’ятками”: в Україні запустили флешмоб

У Міністерстві культури та інформаційної політики закликають українців прийняти  участь у флешмобі “Місяць селфі з пам’ятками”, який продовжили до 18 червня.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

12 квітня виповнилось 70 років, відколи Україна стала членом Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. За цей час створено безліч міжнародних програм та проєктів, спрямованих на збереження та захист нашої культури. Разом з тим, для нас важливо популяризувати нашу культурну спадщину та цінності від ворога, який прагне знищити все на своєму шляху. Розповісти, за що ми боремось та захищаємо може кожен охочий, взявши участь у флешмобі “Місяць селфі з пам’ятками”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що акцію продовжено до 18 червня. Учасники, які опублікують найбільшу кількість фото з історіями пам’яток, а також ті, чиї дописи зберуть найбільшу кількість лайків, зможуть отримати приз. Щоб долучитись до флешмобу, потрібно зробити селфі на тлі пам’ятки культурної спадщини України та розказати у дописі коротку історію пам’ятки або цікавий факт про неї.

Також необхідно позначити пост хештегом: #селфізпам_ятками2024, #saveheritage, #CulturalMonument, #CulturalSite.

Акцію створили МКІП разом з Національною комісією у справах ЮНЕСКО при МЗС з метою підвищити обізнаність суспільства про важливість та унікальність наших пам’яток культурної спадщини.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО