#громадськемісце На Франківщині сміттєві полігони заповнені на 85% #іванофранківськ #ivanofrankivsk

На Франківщині сміттєві полігони заповнені на 85%

На Івано-Франківщині діє 15 постійних сміттєвих полігонів твердих побутових відходів. Загальна площа їх складає 87,3 га.

Пише Місто, з посиланням на Галку.

Начальник управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Андрій Пліхтяк розповів, що 15 полігонів, площею 87,3 га, що діють на території області, за словами Андрія Пліхтяка, є переповненими. За минулий рік у них захоронили 959 тис. м³ відходів або 151 тис. тонн.

Ці полігони є, але вони є проблемними. Фактично, усі полігони використали свою потужність на 85% і мають ряд порушень щодо захоронення відходів, – каже Андрій Пліхтяк.

Цьогоріч виникало 9 пожеж на полігонах, 6 із них виникло у селі Рибне, 2 у селі Рахиня, Долинської територіальної громади і одне у Надвірні. Начальник Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький каже, що захоронення слід проводити без порушень, щоб запобігти надалі винекнення пожеж.

Гасіння таких пожеж вимагають великої кількості людей і використання великої кількості ресурсів. Я пропоную розглянути на місцевих комісіях ТЕБ та НС питання з приведення у належний протипожежний стан полігонів, – каже Володимир Чернецький.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО