#громадськемісце На Івано-Франківщині відкрили ще два Класи безпеки #іванофранківськ #ivanofrankivsk

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Класи безпеки – це навчально-методичні кабінети, де проводяться заняття для дітей з основ правил безпеки життєдіяльності.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Сьогодні на Прикарпатті відбулося відкриття двох класів безпеки, які тепер функціонують на базі місцевих закладів освіти у Калуському та Коломийському районах.


На Калущині новостворений безпековий простір було відкрито у Долинському ліцеї “Науковий”. Цього ж дня у Коломийському районі, за участі рятувальників відбулось відкриття нового безпечного простору у П’ядицькому ліцеї імені Степана Мельничука П’ядицької сільської ради.


 В кожному з новостворених класів безпеки є зона пожежної безпеки, мінної безпеки та дорожнього руху, де дітки змалечку будуть вивчати правила, що рятують життя.


Дані приміщення обладнано не лише наочними матеріалами та навчальними тематичними іграми, інформаційними плакатами, посібниками для освітян, а й справжнім бойовим одягом та спорядженням рятувальників.
 Важливість створення таких класів задля навчання підростаючого покоління правилам безпеки є пріоритетним напрямком сьогодення.
 

ДЖЕРЕЛО