#громадськемісце На війні за Україну загинув бойовий медик 128 бригади з Івано-Франківська Олег Сютрик (фото) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

На війні за Україну загинув бойовий медик 128 бригади з Івано Франківська Олег Сютрик (фото)

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

На фронті загинув Олег Сютрик — лікар з Івано-Франківська, бойовий медик 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Нині на обороні України перебуває і брат загиблого — також медик.

Про це йдеться в спільноті “Медицина Прикарпаття”, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Олег Сютрик став на захист України з 2017 року. З початку повномасштабної війни був га “гарячих” напрямках.

“Глибокі співчуття мамі, яка на цій війні сьогодні втратила молодшого сина, а старший син Ярослав — теж медик і теж на війні. Мама інвалід, лежача”, — йдеться в повідомленні колег.

Олег Сютрик служив віддано і чесно, вболівав за свою роботу, шукав медикаменти й усе оснащення для медичної допомоги бійцям. Був без відпустки майже два роки.

За словами колег, бойовий медик з Івано-Франківська рятував життя захисників України й глибоко переживав кожну втрату.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

ДЖЕРЕЛО