#громадськемісце На “Євробаченні” українську делегацію оштрафували за футболки Free Azovstal Defenders #іванофранківськ #ivanofrankivsk

На “Євробаченні” українську делегацію оштрафували за футболки Free Azovstal Defenders

Організатори “Євробачення”-2024 оштрафували українську делегацію за те, що вони зʼявилися в ефірі шоу у футболках з написом “Free Azovstal Defenders”.

Про це розповіла представниця України на “Євробаченні”-2024 alyona alyona.

Фото з інстаграм-сторінки alyona alyona

За словами співачки, на конкурсі будь-які написи та назви брендів були заборонені. Якщо на одязі виявляли напис, то його просили зняти або ж заклеювали чорним скотчем.

Перед тим як іти до гринруму, представники української делегації вдягли футболки з написом “Free Azovstal Defenders”, сховавши їх під іншим одягом.

“Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому, коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилась і показала наш заклик на весь світ.

Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених”, – розповіла alyona alyona.

Нагадаємо, що цього року перемогу на пісенному конкурсі “Євробачення”-2024, який відбувся у шведському місті Мальме, здобули Nemo зі Швейцарії. Артист ідентифікує себе як небінарну людину і використовує займенники вони / їх, а у творчості порушує питання гендерної ідентичності та прийняття себе.

Україну цьогоріч на конкурсі представляли Jerry Heil та alyona alyona з піснею Teresa & Maria, дует посів третє місце, набравши 453 бали: 146 від журі та 307 від глядачів. Пісня співачок спричинила деяке обурення через неоднозначну фігуру матері Терези.

ДЖЕРЕЛО