#громадськемісце Парковку на Шевченка віддали в обслуговування скандальним власникам готелю “Дністер” #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Парковку на Шевченка віддали в обслуговування скандальним власникам готелю “Дністер”

Парковку поблизу готелю “Дністер” (нова назва Nadiya Palace) віддали в обслуговування ФОП Лєвшаковій Надії Миколаївні — співзасновниці фірми “Надія”, у чию власність давніше перейшла історична будівля.

Читайте також: У Франківську на День міста пом’янули готель “Дністер” (ФОТО)

Про це пише “Галка” з посиланням на результати конкурсу, проведеного Управлінням транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради й затвердженого виконкомом другого травня.

За протоколом, один з дев’яти членів комісії утримався від голосування. Решта були “За”.

Йдеться про майданчик на 19 паркомісць, площею у 286 метрів квадратних. Він розташований в пішохідній зоні вулиці Шевченка, поруч готелю Дністер (Nadiya Palace).

Як відомо, у червні 2016 року готель закрили на “реставрацію”. Відтоді пам’ятка національного значення, в якій третього січня 1919 року підписали Акт злуки УНР та ЗУНР, втратила свій історичний вигляд.

У жовтні 2023 року “Галка” отримала електронну версію проєктної документації так званої “реставрації”. За цими документами готель отримав два зайвих поверхи й годинникову вежу. А поза проєктом – ще й засклену колонаду з вулиці Шевченка.

Щодо останнього, після численних акцій протесту, власники обіцяли демонтувати вітрини й повернути містянам доступ до простору. Втім у червні 2023 року франківцям сказали, що розіскленню галереї завадила війна.

Того ж року готель втратив й історичну назву. 19 жовтня він запрацював під назвою Nadiya Palace.

Вся історія “битви за готель” – за посиланням.

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО