#громадськемісце Підліток, який спробував згвалтувати малолітню школярку на Снятинщині, отримав три роки ув’язнення #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Підліток, який спробував згвалтувати малолітню школярку на Снятинщині, отримав три роки ув’язнення

Фото ілюстративне

Снятинський районний суд виніс вирок неповнолітньому, який вчинив незакінчений замах на згвалтування 9-річної школярки.

4 жовтня 2023 року близько 14:30 хв неповнолітній, проходячи польовою дорогою між селами Устя та Будилів Снятинської територіальної громади Коломийського району зустрів малолітню, яка йшла у зустрічному напрямку.

Побачивши дитину та зрозумівши, що інших людей навколо немає, у обвинуваченого виник умисел на задоволення своєї статевої пристрасті шляхом вступу з нею у статеві зносини, проти її волі.

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненому визнав та вказав, що в жовтні 2023 року, йдучи польовою дорогою з с. Устя в с. Будилів зустрів потерпілу, привітався, запитався як її звати та, взявши її за руки потягнув у кущі, де повалив потерпілу на землю. Коли остання намагалась кричати та кликати на допомогу, закрив їй рот рукою та пригрозив, що вдарить якщо вона не перестане кричати. Далі, знявши з малолітньої штани та труси, він теж зняв с себе нижню білизну та почав мастурбувати, торкатися своїми пальцями статевих органів потерпілої. Також намагався вагінально та анально проникнути в її тіло з використанням своїх геніталій, однак не зміг цього зробити через фізіологічні особливості малолітньої. Після того, як у нього відбулося сім’явиверження, він припинив її утримувати та почав одягатись, потерпіла теж одягнулася, і він пішов в напрямку села Будилова. Зазначив, що щиро кається у вчиненому, усвідомив неправомірність свого вчинку. Просив вибачення у потерпілої та її батьків.

Суд визнав неповнолітнього винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.15, ч. 4 ст.152 КК Україниі на підставі ч. 1ст. 69 КК України призначив йому покарання нижче від найнижчої межі, передбаченої санкцією ч. 4ст. 152 КК України, у виді 3 (трьох ) років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили залишив обвинуваченому раніше обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не було скасовано, набирає законної сили після прийняття рішення судом апеляційної інстанції.

Фото – ілюстративне

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.

ДЖЕРЕЛО