#громадськемісце Після 3 поранень перевели на службу в ТЦК: історія бійця Романа Романюка #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Після 3 поранень перевели на службу в ТЦК: історія бійця Романа Романюка

Останні кілька місяців сержант Роман Романюк служить в роті охорони одного з ТЦК Івано-Франківської області. Свій бойовий шлях військовослужбовець розпочав у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Історія бійця розповіли у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

З початку повномасштабного вторгнення працював в Чехії, але вже 25 лютого, як справжній патріот України вирішив повернувся до дому і захищати територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. З такими ж побратимами півтора року брав участь в бойових діях на Харківському та Луганському напрямках. Після отримання 3 поранень втратив можливість виконувати завдання на передовій та був переведений на службу в ТЦК.

На думку Романа, найважче на фронті – це втрачати побратимів з якими ділив останній шматочок хліба та воду. Битися з ворогом страшно, але хто, як не ми. Люди повинні зрозуміти, що хлопцям і дівчатам, які вже понад два роки на фронті потрібна заміна. Захищати державу – це обов’язок кожного поважаючого себе громадянина.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО