#громадськемісце Поліцейські Прикарпаття провели для дітей національно-патріотичні заняття. ФОТО #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Поліцейські Прикарпаття провели для дітей національно патріотичні заняття

В Україні стартувала акція «Духовний код нації», мета якої вшанування українських традицій та підтримка патріотичного виховання молоді.

Співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття проводять тематичні зустрічі з дітьми. Підліткам розповідають про історію України, стародавні традиції та сучасних українських Героїв. А ще разом з дітьми створили давній оберіг – ляльку – мотанку, яку так і назвали «Берегиня», повідомляють у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.

Вихованцями Центру освітніх інновацій правоохоронці розповіли цікаві історії про стародавні українські обереги. Одним із таких оберегів є народна лялька-мотанка, яка має вигляд фігурки людини. Ще з давніх часів вона стала символом добра і надії на краще.

Також правоохоронці розповіли діткам про елементи та особливості етнічного вбрання. Згодом під час майстер-класу неповнолітні створили гуцульське оздоблення для мотанки, яким і прикрасили давній оберіг.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО