#громадськемісце Поліцейські Прикарпаття проводять профілактичні заходи щодо безпеки на дорогах #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Поліцейські Прикарпаття проводять профілактичні заходи щодо безпеки на дорогах

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття щодня проводять комплекс профілактичних заходів, що спрямовані на запобігання дитячого травматизму на дорозі та дотримання правил безпеки дорожнього руху. Особливу увагу приділяють навчанню дітей основам ПДР, правилам поводження на узбіччях.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


Такий профілактичний урок відбувався і для учнів 6- класу Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради.


Інспектори нагадали ліцеїстам правила безпечного переходу через дорогу, значення сигналів дорожніх знаків. Разом з тим було наголошено, що діткам, у темну пору доби варто кріпити на одяг флікери: наліпки або браслети, які відбивають світло фар чи ліхтарів. Це забезпечить їхню видимість для водіїв транспортних засобів.


Також поліцейські познайомили дітей зі своєю роботою, розповіли про завдання, які виконують під час несення служби та продемонстрували поліцейську амуніцію.


Ювенальна превенція поліції Прикарпаття продовжує дбати про безпеку дітей.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

ДЖЕРЕЛО