#громадськемісце Понад 10 днів вважався зниклим безвісти: на війні загинув захисник з Прикарпаття #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Понад 10 днів вважався зниклим безвісти: на війні загинув захисник з Прикарпаття

Солдат став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення – 28 лютого 2022 року.

На війні загинув 30-річний захисник – Василь Ткач з Бубнища. Про це повідомляє Болехівська міська рада, пише “Галицький кореспондент“.

Чоловік народився 25 грудня 1993 року в багатодітній сім’ї у Бубнищі.

“Тут зростав, навчався, згодом у рідному селі знайшов свою долю – дружину Христину, з якою народили двоє діточок”, – йдеться у повідомленні.

Служив стрільцем-помічником гранатометника 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 3 механізованої роти військової частини А0296.

Загинув 2 травня під час наступальних дій противника на позиціях ЗСУ поблизу села Діброва Сєверодонецького району Луганської області. З того часу понад 10 днів вважався зниклим безвісти. Учора, 13 травня, Болехівська міська рада отримала офіційне сповіщення про загибель бійця.

  • “Удома на нього чекали рідні. Але, на жаль, жорстока війна відібрала у них коханого чоловіка, люблячого татуся, сина, брата. Осиротіли двоє маленьких діточок, у чорну хустину війна вбрала молоду дружину. Уже ніколи чоловік не переступить поріг батьківської хати, не приголубить маму, не привітається з батьком, не підтримає порадою та добрим словом своїх сестер та брата… Був патріотом, справжнім українцем, але клята війна не обирає…Йому було тільки 30, і він загинув в ім’я життя інших, в ім’я спокою і миру на нашій землі” – йдеться у дописі.

    Читайте також: Перемога України у війні проти російської агресії є ключовим завданням для НАТО – Столтенберг

    ДЖЕРЕЛО