#громадськемісце Працівники Карітасу провели тренінг з надання домедичної допомоги для жителів Долинської ТГ #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Працівники Карітасу провели тренінг з надання домедичної допомоги для жителів Долинської ТГ

/*! elementor – v3.21.0 – 08-05-2024 */
.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;border:3px solid;background-color:transparent}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap{margin-top:8px}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap-letter{width:1em;height:1em}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap{float:left;text-align:center;line-height:1;font-size:50px}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap-letter{display:inline-block}

Нещодавно працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у співпраці з організацією «Управління Верховного комісара ООН у справах біженців» провели тренінг з надання домедичної допомоги для жителів та внутрішньо переміщених осіб Долинської територіальної громади.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці благодійної організації.

На заході медична працівниця Катерина Ковалик розповіла, як зрозуміти, що людина потребує невідкладної допомоги, та про послідовність дій при наданні першої домедичної допомоги.

Присутні дізналися, як допомогти людині при інсульті, серцевому нападі, епілепсії. Обговорили, як діяти при потраплянні стороннього предмету у дихальні шляхи, а також, як реагувати на алергічні напади. Присутні отримали знання, як правильно зупинити різного виду кровотечі та що робити при опіках чи обмороженнях.

За допомогою макету «Михася» учасники заходу попрактикувалися надавати домедичну допомогу в різних неочікуваних ситуаціях.

«Завдяки отриманим знанням тепер кожен з присутніх на тренінгу зможе оцінити ситуацію та стан постраждалих, а також відрізнити один від одного різні ступені травм і небезпечних станів», — розповідають у Карітасі.

Захід відбувся у рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області» у партнерстві з УВКБ ООН.

ДЖЕРЕЛО