#громадськемісце Правоохоронці оголосили підозру за колабораціонізм ексспівробітнику телерадіокомпанії на Донеччині #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Прокурори Маріупольської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього співробітника однієї з телерадіокомпаній Донеччини за фактом колабораційної діяльності за ч. 5 ст. 111-1 КК України.

Про це інформує пресслужба Донецької обласної прокуратури.

За даними слідства, у вересні 2022 року чоловік пішов на співпрацю з окупантами та працевлаштувався на “адміністративну” посаду в тимчасово окупованому Маріуполі.

“Маючи бажання скерувати свій журналістський досвід на висвітлення діяльності окупантів, “кореспондент” посів крісло начальника “інформаційно-аналітичного відділу адміністрації міста”, – мовиться в повідомленні.

У прокуратурі розповіли, що колишній співробітник телерадіокомпанії Донеччини вносив пропозиції керівництву з питань формування “правильної” громадської думки про діяльність окупаційної влади.

Також слідчі виявили, що підозрюваний бере участь у пропагандистських заходах, надає коментарі пропагандистським ресурсам, у яких розповідає про “успіхи” місцевих колаборантів у нібито розбудові тимчасово окупованого міста.

Там також зазначили, що обвинувачений веде сторінки в соціальних мережах та месенджерах, де хизується впровадженням нібито новітніх технологій у життя регіону.

Громадянин України перебуває в розшуку.

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі із забороною обіймати певні посади або вести певну діяльність на 15 років та конфіскацією майна.

ДЖЕРЕЛО