#громадськемісце РФ прагне захопити Вовчанськ, але не зможе взяти Харків без додаткових сил — британська розвідка #іванофранківськ #ivanofrankivsk

РФ прагне захопити Вовчанськ, але не зможе взяти Харків без додаткових сил — британська розвідка

Наразі ведеться боротьба за Вовчанськ.

У британській розвідці вважають, що прикордонне місто Вовчанськ на Харківщині найімовірніше є безпосередньою метою російського наступу. Водночас РФ не має шансів захопити Харків. Про це йдеться у повідомленні Міноборони Британії, передає Суспільне.

“Нещодавно сформоване Північне угруповання військ Росії вторглося в Харківську область України. І взяло під контроль кілька населених пунктів. Прикордонне місто Вовчанськ майже напевно є безпосередньою ціллю Росії. І наразі російські та українські війська ведуть за нього боротьбу”, — зазначили у британській розвідці.

На думку аналітиків, відкриваючи додатковий напрямок фронту, РФ намагається відволікти українські Сили оборони від інших ділянок лінії фронту. Та поставити під загрозу Харків — друге за величиною місто України.

“Однак малоймовірно, що Росія накопичила достатню бойову міць, щоб узяти місто, не залучаючи додаткові сили в цей район”, — йдеться у звіті.

  • До теми: “Наступають набагато більше за 30 тис.”: секретар РНБО про загрозу для Харкова

    ДЖЕРЕЛО