#громадськемісце Рідні “едельвейсів” закликають внести всіх зниклих безвісти у обмінні списки #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Рідні “едельвейсів” закликають внести всіх зниклих безвісти у обмінні списки

Представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та військової частини у Києві зустрілися з родинами бійців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Ініціатором зустрічі стала громадська організація “Опора титанів”. Про це повідомили на сторінках Координаційного штабу та 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Рідні військових цікавились питанням, щодо комунікації та взаємодії Штабу з військовою частиною, державними органами, які уповноважені здійснювати пошук зниклих безвісти Оборонців, повернення з ворожого полону та репатріацію тіл загиблих воїнів.

Присутні обговорили можливість залучення третіх країн до переговорного процесу та сприяння визволенню українців з російського полону, зокрема проти яких вже порушені “кримінальні справи” чи винесені “вироки судів” у російській федерації та на тимчасово окупованих територіях України.

Представник 10-ї бригади разом з родинами військовослужбовців наголосив на необхідності включення всіх зниклих “Едельвейсів” до списків на обмін.

Для нас нема нічого важливішого за наших людей, і ми в цьому переконані, – йдеться у дописі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО