#громадськемісце Самостійно виховує дитину: за збут наркотиків прикарпатець може сісти на за ґрати #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Самостійно виховує дитину: за збут наркотиків прикарпатець може сісти на за ґрати

Після доведення доказів, він свою вину визнав.

Калушанин може провести чотири роки за ґратами за збут наркотиків.

Обвинувачений – 32-річний раніше не судимий чоловік, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на калуський суд.

Повідомляється, що він одружений, а на утриманні одна малолітня дитина. Як встановив суд, він незаконно зберігав з метою збуту та збув наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон.

Перебуваючи на обліку в лікаря нарколога наприкінці минулого року отримав на замісній терапії таблетки «МЕТАФІН ІС». Їх зберігав при собі з метою збуту.

“Згодом, діючи умисно, з корисливих мотивів, перебуваючи на одній із вулиць міста збув іншій особі, яка здійснювала оперативну закупівлю, за 300 грн. три таблетки, які містять наркотичний засіб, обіг якого обмежено, – метадон”, – йдеться у повідомленні.

Під час судового розгляду обвинувачений спершу заперечував свою вину, однак
після дослідження доказів, поданих стороною обвинувачення, вину у вчиненні злочину
визнав та просив суворо не карати.

“Суд взяв до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, має постійне місце проживання, відсутні негативні характеристики за місцем його проживання, на обліку в лікаря психіатра не перебуває, він самостійно виховує малолітню дитину, він перебуває на обліку в лікаря нарколога, тому, призначив покарання відповідно до найнижчої межі санкції ч. 1 ст. 307 КК України (санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років)”, – йдеться у матеріалі.

З врахуванням всіх обставин справи та особи обвинуваченого суд засудив та визнав калушанина винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, і призначив йому покарання 4 роки позбавлення волі.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

До теми: Крадіжки з салону краси і квартири: у Франківську затримали злодіїв з Донецька та Києва

ДЖЕРЕЛО