#громадськемісце Шахрай представився співробітником банку та видурив у коломиянина понад 109 000 гривень #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Шахрай представився співробітником банку та видурив у коломиянина понад 109 000 гривень

До коломийських поліцейських звернувся 63-річний мешканець Коломиї, який повідомив, що потерпів від шахраїв. Аферист ошукав чоловіка на понад 109 000 гривень.

До заявника зателефонувала невідома особа, яка представилась співробітником банку та повідомила, що з його банківської карти шахраї намагаються зняти кошти. А відтак запевнила, що потрібно відкрити новий рахунок, щоб вберегти заощадження. Про це повідомляє поліція області.

Чоловік виконав всі вказівки афериста та повідомив йому номер карти, CVV-код, і надав код – підтвердження, що надійшов на мобільний телефон. Невдовзі аферист спустошив банківську карту чоловіка на понад 109 000 гривень, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція наголошує: справжні працівники банківських установ не запитують секретні дані рахунків. Якщо вам телефонують із банку і під різними приводами просять повідомити реквізити та коди – кидайте слухавку. Це – шахраї.

Якщо маєте сумнів щодо безпеки вашого рахунку, зверніться до найближчого відділення банку та проконсультуйтеся зі спеціалістом.

Читайте також: Франківка втратила понад 100 тисяч, сподіваючись на збільшення кредитного ліміту

Post Views: 1

ДонатДонат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

ДЖЕРЕЛО