#громадськемісце Школа християнського аніматора розробила програму проведення гаївок #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Школа християнського аніматора розробила програму проведення гаївок

/*! elementor – v3.21.0 – 08-05-2024 */
.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;border:3px solid;background-color:transparent}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap{margin-top:8px}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap-letter{width:1em;height:1em}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap{float:left;text-align:center;line-height:1;font-size:50px}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap-letter{display:inline-block}

Нещодавно команда Школи християнського аніматора Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розробила програму проведення гаївок на парафіях. Її особливістю є подання текстів гаївок із відеоінструкцією виконання. У цій програмі описано проведення кількох рухливих ігор, окрім того, складено авторську гаївку із рухами.

Як розповідає о. Ігор Клюба, директор Школи християнського аніматора нашої Архієпархії, святкування Воскресіння Христового багате не лише величними богослужіннями та радісними співами, але й різноманітними народними звичаями та традиціями.

«Варто сказати, що багато з них виникли ще до християнства. З поширенням християнства в Україні нова релігія освятила і перейняла багато з цих дохристиянських весняних звичаїв, наповнивши їх християнським символізмом і змістом. Одним з яскравих прикладів є прекрасні великодні пісні — гаївки», — зазначає священнослужитель.

Під час цьогорічних великодніх свят учасники Школи християнського аніматора Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ мали змогу провести на своїх парафіях гаївки за цією програмою та прославити Господа нашого Ісуса Христа за допомогою народних традицій.

ДЖЕРЕЛО