#громадськемісце Служив ще під час проведення АТО на Луганщині: про шлях у війську розповів франківець Іван Махно #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Служив ще під час проведення АТО на Луганщині: про шлях у війську розповів франківець Іван Махно

Іван Михно, з позивним Чечен, у званні старшого сержанта останні три місяці служить на посаді тво командира роти охорони одного з ТЦК Івано-Франківської області.

Свій бойовий шлях військовослужбовець розпочав ще під час проведення антитерористичної операції на Луганщині у складі прикордонних військ в 2015-2016 роках. А з початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону і добровільно прийшов до територіального центру комплектування.

Разом з побратимами брав участь в обороні Києва у складі 6 резервної роти 72 окремої механізованої бригада імені Чорних Запорожців.

Після звільнення столиці підрозділ продовжив виконувати завдання під Бахмутом та Зайцевим на Донецькому напрямку. Там отримав важке поранення та лікувався в госпіталях Дніпра, Кривого Рогу та Надвірної. Після реабілітації повернувся на службу та в складі підрозділу ПЗРК близько року тримав позиції в районі Вугледара та на Херсонщині.

За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою нагороджений “Золотим Хрестом” Головнокомандувача Збройних Сил України.

Його обурює ставлення цивільних у тилу до хлопців та дівчат, які повернулися з фронту та продовжують службу в ТЦК чи в тилових частинах. Переконує, що якщо не стримати ворога там, то тут у нас це вже буде робити пізно. Тому, що найгірше – це боротися з ворогом, коли в тебе за 20-30 кілометрів сім’я та діти. Герой разом з дружиною виховує трьох неповнолітніх дітей.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не “хабарники”, не “ухилянти” і не “родичі генералів”. Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні, – розповіли у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

ДЖЕРЕЛО