#громадськемісце У Франківську відкрили анотаційну дошку Андрію Павлюку #іванофранківськ #ivanofrankivsk

У Франківську відкрили анотаційну дошку Андрію Павлюку

У середу, 15 травня в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку військовому 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Андрію Павлюку. Пам’ятний знак встановили на фасаді будинку, де жив воїн.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Це весела, мудра людина. Наставник для молоді. Він був гарним командиром взводу вогневої підтримки, це дуже відповідальна посада. Завжди виконував дуже гарно свої обов’язки, тобто до роботи відносився дуже серйозно. Все було в хорошому вигляді, – каже побратим полеглого Героя Андрія Павлюка Дмитро Вітохін.

52-річний Андрій Павлюк став на захист Батьківщини ще в часи проведення АТО. А почалося повномасштабне вторгнення, знову пішов до війська. Звільняв з побратимами села Житомирщини та Чернігівщини, згодом воював у Бахмуті, де дістав уламкове поранення.

Тато мені завжди обіцяв: «Доця, все буде добре. Там молоді хлопці, я їм потрібен». – Він на них дивився як на своїх синів. Він був найкращим батьком у світі. Чесний, добрий, такий, що тримав дисципліну, такий, що підтримував, коли потрібно. Таким, що я горджуся, що я його дочка, – розповідає донька загиблого Героя Андрія Павлюка Христина Рибак.

Загинув Андрій Павлюк 8 серпня 2022 року неподалік населеного пункту Зайцеве під час мінометного обстрілу.

На жаль, кількість загиблих росте, ми розуміємо, що сьогодні треба зберегти пам’ять, треба всім іванофранківцям показати, якою ціною дається відносний спокій, український тил у нашому Івано-Франківську. А найголовніше – це допомагати нашому війську, щоби була перемога, – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Читайте також: У Франківську відкрили анотаційні дошки бійцям Остапу Бринському та Юрку Стецику

Post Views: 15

ДонатДонат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

ДЖЕРЕЛО