#громадськемісце У Калуші відбулась зустріч представниками опікунських сімей #іванофранківськ #ivanofrankivsk

У Калуші відбулась зустріч представниками опікунських сімей

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Сьогодні, 16 травня у Калуському міському центрі соціальних служб відбувся круглий стіл «Сім’я – осередок любові!». Спільно з фахівцями із соціальної роботи Калуського міського центру соціальних служб та представниками опікунських сімей міста зустрілися за круглим столом, щоб обговорити нагальні потреби тих, хто взяв на себе нелегку долю опікуна та подякувати за надане дитині право жити в сім’ї.Захід відбувся у рамках Міжнародного дня сім’ї з вдячністю за реалізований проект «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи-ризику», який реалізовувався в Калуській територіальній громаді в партнерстві з «Лігою соціальних працівників України» в Івано-Франківській області.


На сьогодні центр працює із 67 опікунськими сімями, які проживають у Калуській громаді.


Опікуни оцінили надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи та належну психологічну підтримку їхнім сім’ями, роботу з їхніми вихованцями та можливість підвищувати свій батьківський потенціал.


На кінець зустрічі домовилися надалі зустрічатися в групі взаємодопомоги при Калуському міському центрі соціальних служб. Також опікунам вручили подарунки від Дитячого фонду ООН «Юнісеф» та фінансової підтримки Європейського Союзу.


ДЖЕРЕЛО