#громадськемісце У Коломиї уродженець Молдови підмінив новий спортивний костюм на свій й залишив посилку на пошті #іванофранківськ #ivanofrankivsk

У Коломиї уродженець Молдови підмінив новий спортивний костюм на свій й залишив посилку на пошті

У Коломиї судили чоловіка, який придбав в Інтернеті спортивний костюм й на одному з відділень пошти замінив його на свій вживаний, обвинувачений пояснив, що був напідпитку.

Деталі справи розповість Інформатор.

На початку січня 2024 року чоловік на веб-ресурсі «Prom» замовивив у підприємиці чорний спортивний костюм, вартістю 5200 грн, який продавець надіслав на одне з відділень пошти у Коломиї.

5 січня обвинувачений прийшов на пошту та продиктував номер експрес-накладної. Після цього він отримав для огляду посилку, а саме спортивний костюм чорного кольору бренду. В цей час, скориставшись неуважністю оператора пошти, чоловік в ході примірки підмінив спортивний костюм, який йому вислала підприємиця на спортивний костюм, в який він був одягнений.

Далі обвинувачений повернув відкриту коробку зі спортивним костюмом працівнику та повідомив, що залишає посилку, забере її пізніше і покинув приміщення пошти. Таким чином чоловік завдав матеріальну шкоду на суму 4000 грн. (із врахуванням вартості доставки), оскільки саме агрегатор доставки уповноважений компенсувати завдані клієнту збитки.

У суді шахрай повністю визнав свою вину й заявив, що дійсно в мережі інтернет замовив для себе спортивний костюм. Він прийшов до відділення та отримав свою посилку, відійшов в бік для огляду посилки. Приміряв новий спортивний костюм чорного кольору, але через відсутність грошей на карті вирішив повернути його, тимчасово залишити його у відділенні і забрати після оплати. При цьому він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, переплутав новий спортивний костюм та спортивний костюм, в якому він був одягнений, і до коробки поклав свій. Коробку зі своїм спортивний костюмом він лишив на пошті, а в новому пішов додому.

Наступного дня він виявив, що забрав новий спортивний костюм, але у відділення його не повернув, бо йому було соромно за вчинене. Через три дні з ним зв’язався представник пошти і повідомив, що потрібно оплатити посилку, але через відсутність грошей він цього не зробив і тільки через п`ять днів повністю розрахувався за отриману посилку. Та представник пошти вже подав заяву про кримінальне правопорушення до поліції.

Обвинуваченому соромно за свій вчинок, просив вибачити його та суворо не карати. Також чоловік просив врахувати, що вартість спортивного костюма повністю відшкодована.

Суд постановив визнати його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення (шахрайство) та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 34 000 гривень.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту [email protected] 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

<!–

–>

ДЖЕРЕЛО