#громадськемісце У Запорізькій області у бою за Батьківщину, загинув Герой- Роман Мисюра Богданович із Калуша #іванофранківськ #ivanofrankivsk

У Запорізькій області у бою за Батьківщину, загинув Герой Роман Мисюра Богданович із Калуша

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Серед мужніх Героїв – солдат Мисюра Роман Богданович із Калуша, 1968 р. н., який здійснюючи свій громадянський обов’язок воював з російським агресором.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Жанну Табанець


У ЗСУ Роман Мисюра служив гранатометником взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) батальйону оперативного призначення.


Вірний Військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши мужність і стійкість, загинув 11 травня 2024 року у Запорізькій області.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким нашого Героя. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумую у важку годину скорботи.


Світлий, добрий спомин про звитяжного бійця залишиться у наших серцях та спогадах бойових побратимів, родичів і земляків!
Вічна пам’ять і Слава Героєві!


ДЖЕРЕЛО