#громадськемісце У ЗСУ спростували вихваляння росіян, що вони нібито взяли Роботине (карта) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

У ЗСУ спростували вихваляння росіян, що вони нібито взяли Роботине (карта)

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Російське Міноборони заявило у середу, що російські війська нібито захопили село Роботине в Запорізькій області, але українські військові спростували цю заяву.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресофіцера 65 бригади, лейтенант Сергія Скібчика у коментарі “Українській правді”, “BBC News Україна”DeepState.

“Вітаю. Насправді вони лише на околиці, в селі досі наші позиції, а росіян звідти вибивають щодня. І щодня вони заходять знову і пробують закріпитися. Село під вогневим контролем українських і російських військ одночасно. Але більшість території села – досі наші позиції”.

Цю інформацію підтверджує проєкт DeepState. На його мапі бойових дій добре видно, що в селі росіян немає.

 

Село Роботине на мапі DeepState

Роботине – це важливий населений пункт, важкі бої за який тривали кілька місяців. У серпні 2023 року українським військам вдалося звільнити село. Відтоді російські військові намагаються знову його захопити.

Чому це важливо:

ДЖЕРЕЛО