#громадськемісце В Івано-Франківську відкрили меморіальну дошку полеглому військовому Андрію Павлюку (ФОТО) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

В Івано Франківську відкрили меморіальну дошку полеглому військовому Андрію Павлюку (ФОТО)

В Івано-Франківську відкрили пам’ятний знак Андрію Павлюку на будинку, де він проживав – на Довженка, 8.

Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

Андрій Павлюк був командиром відділення взводу 10-ки. Побратими згадують його як сміливого та справедливого захисника.

“Це весела, мудра людина. Наставник для молоді. Він завжди, де хто молодий зробить помилки, він завжди наведе на шлях істинний. Він гарним був командиром взводу вогневої підтримки, це дуже відповідальна посада. Завжди виконував дуже гарно свої обов’язки, тобто до роботи відносився дуже серйозно. Все було в хорошому вигляді”, – каже побратим полеглого Героя Андрія Павлюка Дмитро Вітохін. 

52-річний Андрій Павлюк став на захист Батьківщини ще в часи проведення АТО. Після повномасштабного вторгнення знову пішов до війська. Звільняв з побратимами села Житомирщини та Чернігівщини, згодом воював у Бахмуті, де дістав уламкове поранення. 

“Тато мені завжди обіцяв: “Доця, все буде добре. Там молоді хлопці, я їм потрібен”. – Він на них дивився як на своїх синів. Він був батьком найкращим у світі. Чесний, добрий, такий, що тримав дисципліну, такий, що підтримував, коли потрібно. Таким, що я горджуся, що я його дочка”, – розповідає донька загиблого Героя Андрія Павлюка Христина Рибак.

Загинув Андрій Павлюк 8 серпня 2022 року неподалік населеного пункту Зайцеве під час мінометного обстрілу. 

Читайте також: На війні загинув відомий пасічник Андрій Павлюк з Франківська (ФОТО)

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО