#громадськемісце Воїн з Івано-Франківщини Андрій Михасюк отримав орден “За мужність” III ступеня #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Воїн з Івано Франківщини Андрій Михасюк отримав орден “За мужність” Iii ступеня

.fb_iframe_widget span{width:460px !important;} .fb_iframe_widget iframe {margin: 0 !important;} .fb_edge_comment_widget { display: none !important; }

Воїн “десятки” з Надвірної Андрій Михасюк отримав орден “За мужність” III ступеня. Наразі військовий боронить від армії РФ Бахмутський напрямок.

Про це у коментарі Суспільному розповів батько військовослужбовця Василь Михасюк, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Андрію Михасюку — 37 років. Він — навідник артилерійської установки “Гвоздика” у 10 гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”. На початку вторгнення боєць захищав від росіян Київ та підступи до столиці.

До того Андрій Михасюк упродовж року працював у Швеції. Він повернувся з-за кордону і 5 березня 2022 року добровольцем став на захист країни.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

ДЖЕРЕЛО