#громадськемісце Ввечері можуть бути аварійні відключення населення та підприємств – Укренерго #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Ввечері можуть бути аварійні відключення населення та підприємств – Укренерго

При зростанні споживання у вечірні години з 18:00 – 23:00, «Укренерго» прогнозує введення аварійних відключень побутових та промислових споживачів. 

Читайте також: Наразі графіки знеструмлень не застосовуватимуть, але потрібна економія — Прикарпаттяобленерго

Про це інформує “Галка” з посиланням на “Укренерго”.

15 травня протягом всієї доби в енергосистемі є значний дефіцит електроенергії через похолодання. Тому “Укренерго” прогнозує аварійні знеструмлення для населення та підприємств. 

Також з 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 для промислових споживачів діють графіки обмеження потужності. На Прикарпатті ГОП вводять для всіх промислових споживачів, які поділені на пʼять черг.

Як писала “Галка”, на Прикарпатті почали вводити графіки аварійних вимкнень для побутових споживачів (населення). Перші такі вимкнення застосовували ввечері 14 травня, а “Прикарпаттяобленерго” оприлюднило усі 10 черг з графіків аварійних вимкнень в Івано-Франківській області.

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО