#громадськемісце Виїзні прийоми пенсійного фонду відбуваються згідно графіку #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Виїзні прийоми пенсійного фонду відбуваються згідно графіку

З метою забезпечення доступності громадян до отримання пенсійних послуг фахівці відділів обслуговування громадян провели виїзні прийоми громадян у територіальних громадах.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області:

«Така форма комунікації з населенням допомагає отримати жителям громад необхідні соціальні послуги за місцем проживання без необхідності особистих звернень до сервісних центрів».

Під час прийомів надано роз’яснення щодо складових пенсійних виплат, отримання пенсії через банківські установи, виготовлення пенсійного посвідчення, довідки про розмір пенсії, оформлення житлових субсидій та відповіді на інші запитання, які виникли в ході спілкування.

Особи передпенсійного віку мали можливість провести правову оцінку документів для призначення пенсій, їм повідомили способи та дати звернення за призначенням пенсій.

Мешканцям громад нагадали про можливість отримання послуг за допомогою електронних сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/, що зменшить витрату часу на особисті візити до сервісних центрів.

The post Виїзні прийоми пенсійного фонду відбуваються згідно графіку appeared first on rai.ua.

ДЖЕРЕЛО