#громадськемісце “Вишиванка – символ спротиву”, – прикарпатський енергетик Святослав про День вишиванки у час війни (ФОТОФАКТ) #іванофранківськ #ivanofrankivsk

“Вишиванка – символ спротиву”, – прикарпатський енергетик Святослав про День вишиванки у час війни (ФОТОФАКТ)

В День вишиванки у свої сорочки вбралися більшість енергетиків Бурштинської ТЕС. Попри те, що обладнання розбите, а кабінети зруйновані – люди прийшли в національному одязі. 

Про це пише Галка з посиланням на ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Машиніст енергоблока Бурштинської ТЕС Святослав теж прийшов у сорочці:

«Вишиванка – це символ спротиву і нашої української стійкості. Не дочекаються, щоб ми перестали її носити”, – пояснює Святослав.

Чоловік вже 14 років працює на станції. Зараз він – один з тих, хто не покидає робоче місце навіть під час ракетних ударів. Останній такий мало не вартував хлопцю життя.

«Ми одягли бронежилети та каски і встигли забігти за стінку блокового щита, як воно почало прилітати. Станція погасла. Звʼязок пропав, піднялася така пилюка, що не було видно за метр, хто де. Ми практично навпомацки перекривали пару в котлі. Потім в турбінному залі почали закривати засувки. І тут я побачив, що недалеко від місця, де ми хотіли сховатися, валяються шматки ракети, а обладнання побите уламками. Лише тоді мене й охопив страх – це міг бути останній день мого життя», – пригадує енергетик.

Зараз, ліквідовуючи наслідки ракетних ударів, хлопці вже кепкують один з одного та згадують, як вони бігали, які були налякані, хто що робив у ту ніч. 

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО