#громадськемісце Як вибрати хорошого стоматолога для дитини? #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Як вибрати хорошого стоматолога для дитини?

Догляд за зубами та ротовою порожниною – дуже важливий та відповідальний момент. Тому потрібно дітей привчати до цього ще із раннього дитинства. Однак, досить часто малеча боїться йти до стоматолога через низку факторів.

Проте, якщо вибрати хорошого фахівця, можна не тільки не хвилюватися щодо здоров’я зубів дитини, але й не боятися за психологічний стан сина чи доньки. У цій статті ми розповімо про важливі фактори вибору дитячого стоматолога.

Звертаємо увагу на підхід до дитини

Дуже важливо розуміти, що стоматолог має бути ще й трішки психологом. Тому вибирайте лікарів, які вміють легко та просто знайти спільну мову із дитиною. Іноді фахівці влаштовують такі собі “ігри” з дітьми, перевіряючи та лікуючи зубки.

Якщо ваша дитина не нервує та відчуває себе комфортно, ви можете довіряти цьому стоматологу. Зокрема, вам неодмінно сподобається сімейна стоматологія Акварель за лікарський підхід до дітей та якісне лікування.

Особливу увагу приділяємо кваліфікації лікаря

Хороший та надійний стоматолог повинен приділяти увагу не тільки зубам, але й повністю ротової порожнини. Зокрема, прослідкуйте чи перевіряє лікаря стан ясен, язика, піднебіння, губ. Також класний спеціаліст повинен проконсультуватися щодо вибору та купівлі зубної щітки та пасти, розповісти про домашній догляд та його особливості.

Як швидко працює лікар?

Оскільки дітки часто непосидючі, дуже важливо, щоб лікар працював швидко. Тобто, грати у гру це добре, але не менш важливо вміти оперативно виконувати необхідні стоматологічні маніпуляції. Головна навичка лікаря – швидко справлятися навіть зі складними випадками.

Інші важливі фактори вибору фахівця

Крім вищеперерахованих порад, також важливо дотримуватися й інших рекомендацій щодо вибору стоматолога. Зокрема, зверніть увагу на такі фактори:

  • відгуки про спеціаліста, а ще краще, якщо ви порадитеся зі своїми знайомими та на основі їхніх відгуків зробите вибір;
  • рівень освіти лікаря, це навіть не обговорюється, адже спеціаліст має працювати із відповідною освітою;
  • клініка, де приймає стоматолог, адже зрозуміло, що хороший фахівець має приймати у гарних умовах та мати найкраще обладнання.

Навіть, якщо вам порадили найкращого у світі спеціаліста, може статися так, що у вашої дитини не буде з ним конекту. Це також нормальне явище, не варто змушуватися сина або доньку йти вдруге до лікаря, що вперше до неї не знайшли підхід. Спробуйте змінити лікаря й обов’язково знайдете “свого” дитячого стоматолога.

Реклама

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО