#громадськемісце З 16:00 до опівночі: на Прикарпатті підприємства вкотре обмежать енергоспоживання #іванофранківськ #ivanofrankivsk

З 16:00 до опівночі: на Прикарпатті підприємства вкотре обмежать енергоспоживання

15 травня для всіх прикарпатських підприємств та бізнесу довели графіки обмежень потужності, які триватимуть з 16:00 до опівночі.

Про це інформує “Галка” з посиланням на АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Від НЕК «Укренерго» надійшла вказівка ввести графіки обмежень потужності (ГОП) для промисловості і бізнесу Прикарпаття у повному обсязі.

У коментарі “Галці” в пресслужбі уточнили, що йдеться про пʼять черг, як і раніше, а кожне підприємство додатково інформують про ці обмеження.

За недотримання встановлених режимів відповідальність покладається на керівників підприємств.

Як писала “Галка”, на Прикарпатті почали вводити графіки аварійних вимкнень для побутових споживачів (населення). Перші такі вимкнення застосовували ввечері 14 травня, а “Прикарпаттяобленерго” оприлюднило усі 10 черг з графіків аварійних вимкнень в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що обмеження для підприємств та бізнесу почали вводити після чергового масованого обстрілу росіян. 8 травня окупанти застосували 76 засобів повітряного нападу – 55 ракет та 21 ударний безпілотник. Серед цілей був об’єкт енергетичної інфраструктури в Івано-Франківській області.

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО