#громадськемісце Завтра по всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень: в які години не буде світла #іванофранківськ #ivanofrankivsk

Завтра по всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень: в які години не буде світла

lxARxhE7HBM i5PUwS3K2KUlFwl97G7E scaled

У п’ятницю, 17 травня по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00 будуть діяти графіки погодинних відключень (ГПВ) для побутових та промислових споживачів

Про це повідомили в “Укренерго”, пише ПІК.

“Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в “Укренерго”, обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Об’єкти критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

Дізнатися свою чергу можна на сайті Прикарпаттяобленерго (головна сторінка – графіки аварійних вимкнень) або за посиланням https://svitlo.oe.if.ua/. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку або свою адресу.

Отримати інформацію про номер черги можна також у Viber-боті (https://chats.viber.com/oeifuabot): головне меню – відсутнє світло – черга вимкнень.

Читайте також:

Читайте нас у тг

ДЖЕРЕЛО